Masażer różdżka z serpentynitu Zobacz większe

Lullalove

Masażer różdżka z serpentynitu

  54,99 zł

  +

  Więcej informacji

  Masażer różdżka z serpentynitu

  Ręcznie opracowany kamień do precyzyjnego masażu twarzy i rozluźniania punktów na ciele. Idealnie sprawdzi się także do nakładania kremu ze słoiczka, aby nie robić tego palcami. Z jednej strony ma kształt uciętej łyżeczki, z drugiej zakończony jest spłaszczoną kulką. Można stosować go w refleksologii. Ze względu na swój poręczny rozmiar, zmieści się w torebce, aby w ciągu dnia służyć pomocą np. przy opuchliźnie pod oczami. Wygląda jak czarodziejska różdżka i dokładnie tak działa na nasz wygląd i zdrowie.

  Idealny do:
  - masażu okolic oka (wystarczy tylko przyłożyć kamień i delikatnie ucisnąć)
  - punktów spustowych
  - refleksologii
  - drenażu limfatycznego
  - nakładania kremów na twarz, od razu łącząc je z masażem.

  Masaż twarzy:
  - pobudza drenaż limfatyczny
  - rozluźnia mięśnie
  - spłyca zmarszczki
  - poprawia owal twarzy
  - pomaga łagodzić bóle głowy.

  O kamieniu:
  Serpentynit to polska skała metamorficzna w kolorze marmurkowej zieleni. Od jasnej, do zupełnie ciemnej. Uznawany jest za kamień spokoju i medytacji. Rozluźnia napięcie w ciele i umyśle. Nazywany jest kamieniem optymizmu i inspiracji. Najczęściej spotykany w biżuterii, bransoletkach i naszyjnikach. Nasz kamień przeszedł badania na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie, ze względu na jego niespotykanym i rzadkim współczynniku załamania światła na poziomie nefrytu, zasugerowano nazwę "serpentyn szlachetny".

  Jak masować?
  Przede wszystkim - delikatnie i spokojnie. Nawet poranne nałożenie kremu może stać się rytuałem piękna, jeśli zrobisz to świadomie. Pamiętaj, aby nie dociskać zbyt mocno i nie ciągnąć skóry, szczególnie w okolicach oczu. Do redukcji opuchlizny pod oczami, wystarczy przyłożyć chłodny kamień (może być trzymany w lodówce, ale nie w zamrażarce) pod oko. Pozostałe części twarzy masuj od środka twarzy, na zewnątrz. Masaż twarzy jest bardzo intuicyjny, a układ limfatyczny - płytko położony, dlatego nie wymaga nacisku. 

  Surowiec: polski serpentynit (serpentyn szlachetny). Produkt wykonany ręcznie, przez jubilera, z naturalnego surowca. Możliwe różnice w grubości, wielkości czy kolorystyce kamienia. Gwarantujemy oryginalność i czystość surowca.

  Higiena: myć ciepłą wodą z mydłem.

  Przybliżone wymiary: około 9,5 cm długości.

  Opinie

  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego podana nazwa lub imie będzie ukryte za pomocą gwiazdek *** *
  Path: > > > Masażer różdżka z serpentynitu

  Podobne produkty: