Nowy PEELING KWASOWY ZMNIEJSZAJĄCY NIEDOSKONAŁOŚCI REDUKCJA I ZWĘŻENIE Zobacz większe

Basic Lab

PEELING KWASOWY ZMNIEJSZAJĄCY NIEDOSKONAŁOŚCI REDUKCJA I ZWĘŻENIE

  124,90 zł

  Oczekujemy na dostawę

  Więcej informacji

  PEELING KWASOWY ZMNIEJSZAJĄCY NIEDOSKONAŁOŚCI REDUKCJA I ZWĘŻENIE

  Peeling kwasowy zmniejszający niedoskonałości z 6% kwasem szikimowym5% kwasem migdałowym3% kwasem laktobionowym oraz dwoma silnymi antyoksydantami, glutationem i resweratrolem przyczynia się do kompleksowego działania pobudzającego skórę do odnowy i regeneracji przy tym również  głębokiego oczyszczenia porów oraz zniwelowania niedoskonałości i przebarwień. 

  SPOSÓB UŻYCIA:

  Przed zastosowaniem peelingu warto przeprowadzić próbę uczuleniową na zgięciu łokciowym - nałożyć odrobinę produktu na czystą i suchą skórę w zgięciu łokcia, zmyć po 10 minutach i przez następne 24 godziny poddać obserwacji. W przypadku wystąpienia niepożądanej reakcji skóry należy zrezygnować z dalszego stosowania produktu.

  Peeling jest przeznaczony do stosowania wyłącznie wieczorem, 1-2 razy w tygodniu, na czystą i suchą skórę.

  • Aplikować równomiernie na twarzy i szyi, omijając okolice oczu, ust i skrzydełek nosa oraz błon śluzowych. Pozostawić na 10 minut, a następnie dokładnie spłukać peeling letnią wodą w celu neutralizacji kwasu.
  • Nie należy stosować produktu na uszkodzoną czy podrażnioną skórę - w przypadku mocnego podrażnienia należy zaprzestać aplikacji.
  • Lekkie pieczenie skóry podczas pierwszych aplikacji jest objawem normalnym i wynika z niskiego pH peelingu (poniżej 3).
  • Peeling można stosować nie tylko na skórę twarzy, ale również na skórę ciała (plecy, szyję, dekolt, ramiona) objętą trądzikiem bądź przebarwieniami.
  • Peeling można stosować cały rok, jednak wówczas niezbędne jest codzienne aplikowanie wysokiej ochrony przeciwsłonecznej SPF50+ na dzień.
  • Podczas stosowania peelingu rekomendujemy wdrożenie do pielęgnacji produktów dbających o barierę hydrolipidową.
  • Peelingu nie należy łączyć w jednej rutynie pielęgnacyjnej (tj. o tej samej porze dnia) z serum z retinolem, nie należy go także stosować przy kuracji doustną tretynoiną.

  SKŁAD:

  Aqua, Propanediol, Shikimic Acid, Mandelic Acid, Lactobionic Acid, Glutathione, Resveratrol, Xanthan Gum, Arginine.

  Pojemność: 30ml

  Opinie

  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego podana nazwa lub imie będzie ukryte za pomocą gwiazdek *** *
  Path: > > > PEELING KWASOWY ZMNIEJSZAJĄCY NIEDOSKONAŁOŚCI REDUKCJA I ZWĘŻENIE

  Podobne produkty: