ACNEMY

Zitless - plastry punktowe na wypryski 5 szt.

  60,00 zł

  Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

  Wyświetl historię cen produktu

  Historia cen produktu

  Zitless - plastry punktowe na wypryski 5 szt.

  Najniższa cena produktu z dnia

  Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

  Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

  Oczekujemy na dostawę

  ACN1769

  Więcej informacji

  Zitless - plastry punktowe na wypryski 5 szt.

  Acnemy - problemy skórne dotykają coraz więcej osób, to naprawdę powszechny problem. Jesteśmy po to, by dać Ci pełne wsparcie w walce z trądzikiem, oraz zredukować pozostałości po nim. Działamy dosłownie na każdym jego etapie! Dostarczamy nowoczesne produkty, z pomocą których uczynisz swoją pielęgnację bardziej efektywną.

  Zitless®, punktowe plastry na wypryski, to wróg stanów zapalnych, będących na początkowym etapie powstawania, (tak, tych, które nie są jeszcze dobrze widoczne, ale często są bardzo bolesne). To opatrunek wypełniony 24 stożkowymi mikrozbiornikami zawierającymi unikalną mieszanką składników, takich jak retinol, kwas salicylowy, kwas hialuronowy, niacynamid i oligopeptyd-76, najlepszych substancji do walki z trądzikiem. Po nałożeniu mikrozbiorniki uwalniają składniki aktywne i rozwiązują problem u 6 jego źródła. Bez obaw, nie ranią skóry. Pozostaw plaster na minimum dwie godziny. Voila! Twój stan zapalny zmniejszy się, a może nawet zniknie. W opakowaniu znajduje się 5 szt. plastrów Zitless®.

  Sposób użycia:

  Przed aplikacją plastra nie nakładaj wcześniej żadnego produktu. Wyciągając go z opakowania usuń ostrożnie folie ochronną i unikaj dotykania jego wewnętrznej strony dłońmi. Naklej plaster na suchą i czystą skórę. Pozostaw przez minimum 2 h, najlepiej na całą noc. Jeśli na powierzchni zmiany widoczna jest ropa, zamiast Zitless® zastosuj Dryzit®. Środki bezpieczeństwa: W przypadku wystąpienia podrażnień, zaprzestań stosowania. Przechowuj z dala od dzieci.

  Skład:

  Sodium Hyaluronate, Niacinamide, Oligopeptide-76, Sodium Hydroxide, Pentylene Glycol, Lecithin, Salicylic Acid, Retinol, Polysorbate 20, Potasssium Phosphate, Water.

  Pojemność:

  5x 0,65 mg

  Opinie

  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego podana nazwa lub imie będzie ukryte za pomocą gwiazdek *** *
  Path: > > > Zitless - plastry punktowe na wypryski 5 szt.

  Podobne produkty: